Menu Close

Įvyko projekto „Laiko ženklai Ąžuolų gatvėje“ fotoistorijos pristatymas

Kovo 22 dieną gimnazijos antrokai su savo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojomis rinkosi į praktinės veiklos pristatymo renginį. Projekto koordinatorė Aušra Baublienė papasakojo apie mokinių nuveiktus darbus, vykdant ilgalaikį projektą: dalyvavimą integruotose pamokose „Senoji Šilalė. Žydų gyvenimas Lietuvoje XX a. “, „Kelias į laisvę per knygą“, „Pirmasis lietuviškas kalendorius“. Mūsų antrokai keliavo su žemėlapiu po „Giliuku“ paženklintas vietas, susitiko su skulptūrėlių autoriumi Andriumi Zaikausku, dalyvavo atviroje istorijos pamokoje prie Laisvės šauklio, knygnešio dienai skirtoje šventėje „Padovanok naują knygą gimnazijos bibliotekai.“
Visų antrokų pristatytos fotoistorijos „Mano ąžuolas“ pasižymėjo individualiais bruožais: mokiniai, ieškodami savojo ąžuolo, ne tik keliavo, bet ir susipažino su istorijas papasakojusiais žmonėmis, užrašė autentiškus įvykius, sukūrė pasaką, eilėraštį.
Svarbiausia, kad vadovaujami mokytojų Saugos Vaičikauskienės, Jolantos Šmitienės, Rasutės Mažrimienės, Vidos Mažeikienės, gimnazistai sistemino kūrybai reikalingą informaciją, mokėsi faktų ir sąvokų, įsitraukė į diskusijas, dalijosi savo idėjomis. Tad ir pristatymai buvo informatyvūs, spalvingi, kūrybingi. Renginio pabaigoje klasės atsakinėjo į klausimus, susijusius su ąžuolais. Smagu, kad gimnazistai, tardamiesi tarpusavyje, užduotis lengvai įveikė.
Dėkojame muziejaus vadovei Aušrai Baublienei už prasmingą renginį. Šauniems mokiniams linkime tyrinėti savo aplinką, pastebėti tai, kas unikalu ir dalintis savo atradimais su bendruomene.

Zoja Masteikienė

Skip to content