Menu Close

Įvyko trečiasis-finalinis „Klasių mūšio“ turas

2019 m. balandžio 10 d. įvyko trečiasis-finalinis „Klasių mūšio“ turas. Jame dalyvavo devynios I-II klasių komandos ir IIIe klasės komanda. Kiekvieną komandą sudarė 7 asmenys: 3 tėveliai, 3 mokiniai ir klasės auklėtojas.
Dalyviai atsakinėjo į keturių etapų klausimus. Pirmojo etapo klausimai buvo susiję su 1940-1990 metų asmenybėmis. Tai bene sudėtingiausia užduotis, reikalaujanti susikaupimo ir pastabumo. Antrajame etape buvo pateikta 10 įvairaus pobūdžio klausimų. Trečiojo turo klausimai buvo pavadinti „Įdomybės“. Ketvirtas etapas pats žaismingiausias – tai muzikinių užduočių karuselė. Dalyviai turėjo atspėti dainos pavadinimą, atlikėją ar grupę.
Komandas vertino komisija, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ komandos nariai: gimnazijos direktorius Stasys Norbutas, direktoriaus pavaduotoja Sonata Petrauskienė, mokytojos Sonata Zaikauskienė, Gražina Žemaitaitienė, Jolanta Šmitienė bei mokytojas Tomas Vaitkūnas. Pertraukėlių metu arbata ir skanumynais vaišino gimnazijos sveikos gyvensenos propagavimo grupė.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų trečiajame ture surinko IIc klasė („Šprotai“), visi komandos nariai buvo apdovanoti saldžiais prizais. „Klasių mūšio“ finalininkus paskelbė gimnazijos direktorius Stasys Norbutas. Finalo nugalėtojais tapo IIb klasė („Provincija“), surinkusi daugiausia taškų per visus tris turnyrus. Nugalėtojų laukia prizas – edukacinė kelionė į Lietuvos sostinę Vilnių. Nė viena komanda neliko be dovanų. Kiekvienam turnyro dalyviui atiteko simbolinė šokolado plytelė ir „Klasių mūšio“ akimirkos, įamžintos nuotraukose.
Kūrybingai ir žaismingai renginį vedusi Rima Norvilienė pabrėžė, kad klausimus trečiajam-finaliniam „Klasių mūšio“ turnyrui sugalvojo Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytojai. Nuoširdžią padėką tariame sveikos gyvensenos grupės narėms: mokytojai Danutei Žiauberienei, Vidai Rimkienei, Birutei Knyzelienei, Elenai Pinčienei, socialinei pedagogei Ramintai Ruzdinkovienei.
Manome, kad svarbiausias šio renginio tikslas – suburti gimnazijos bendruomenę, įgyvendintas. Kartu sėkme ir įspūdžiais dalijosi ne tik mokiniai, bet ir tėveliai bei auklėtojai.
Atsisveikiname neilgam – iki kitų mokslo metų.

Rasutė Mažrimienė, lietuvių kalbos mokytoja, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ narė

Skip to content