Menu Close

Jei galėjau aš – gali ir tu

Gruodžio 2 d. II a ir II c klasės gimnazistai dalyvavo užsiėmime „Jei galėjau aš –gali ir tu“, kurį vedė vienas iš sėkmingiausių Klaipėdos verslininkų, dėstytojas, aktyvus visuomenės veikėjas Remigijus Žiogas. Pasitelkdamas įvairias asmenybės išlaisvinimo technikas, savęs pažinimo metodus, pranešėjas skatino siekį pamilti gyvenimą ne komforto zonoje, nes tik taip vyksta augimas ir asmenybės vystymasis, tik taip ateina atradimai.
Kiekvienas žmogus yra unikalus, išskirtinis, turintis daugybę pačių įdomiausių idėjų, galinčių pakeisti pasaulį. Nepaisant to, tik maža dalis išnaudoja savo potencialą, o likusieji sako sau „NE“. Mes įpratę gyventi kaustomi socialinių normų, ribodami save tam, kad įtiktume kitiems, nuolat mąstydami apie kitų nuomonę mūsų atžvilgiu.
Tačiau gyventi galima ir kitaip! Laisvė, jėga, aktyvumas, užsidegimas, troškimų galia – ir visas pasaulis gali būti po tavo kojomis. Apie visa tai -kaip ugdyti pasitikėjimą savimi, kaip atskleisti vidinį kūrybinį potencialą bei tvarkytis su baime būti savimi buvo ugdoma šio motyvacinio susitikimo metu.

Sonata Petrauskienė

Skip to content