Menu Close

Karjeros ugdymo užsiėmimai su žurnalo „Reitingai“ redaktoriumi Gintaru Sarafinu

Profesijos pasirinkimas – vienas iš svarbiausių žmogaus pasirinkimų. Tai darbas, kuriam reikia skirti nemažai laiko, kad būtų kuo mažiau nusivylimų ir kuo daugiau sėkmės istorijų. Todėl džiugu, kad į gimnaziją galime pasikviesti žmonių , kurių patirtis ir patarimai padeda mokiniams siekti savo tikslų.
Vasario 6 d. gimnazijoje vyko susitikimas su žurnalo „Reitingai“ redaktoriumi Gintaru Sarafinu. Lektorius vedė užsiėmimus II ir III gimnazijos klasių mokiniams. Užsiėmimų metu buvo akcentuojama, ką daryti, kad išvengti klaidų renkantis būsimas studijas, į ką atkreipti dėmesį. Svečias pabrėžė, kad yra nemažai objektyvių informacijos šaltinių, kurie galėtų pagelbėti jaunam žmogui renkantis profesiją ir kvietė gimnazistus skirti laiko savarankiškam ugdymui karjerai – nuvažiuoti į universitetą, kolegiją, profesinę mokyklą, pašešėliauti. Ragino mokinius savanoriauti, o vasarą ir padirbėti. Pasak jo, be pastangų nieko nepasieksi. O juk tai, ar žmogus realizuos savo svajones, didele dalimi priklauso nuo jo darbštumo, atkaklumo, gebėjimo nepasiduoti, susidūrus su pirmaisiais sunkumais.
Paskaita, individualūs pokalbiai su lektoriumi nepaliko mokinių abejingų. Suteikė dar daugiau motyvacijos geriau pažinti save, domėtis profesijų pasauliu, studijų galimybėmis.

Karjeros specialistė D. Norbutienė

Skip to content