Menu Close

Kelionė į parodą ADVENTUR 2019

Sausio 18 dieną gimnazistai vyko į Vilniuje organizuotą tarptautinę turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodą ADVENTUR . Ši paroda kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje.
Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus. Todėl mokiniams buvo galimybė susipažinti su Lietuvos krašto bei pasaulio turizmo galimybėmis.
Parodoje patyrę keliautojai, turizmo ekspertai ir kelionių organizatoriai, tokie kaip Rimvydas Širvinskas – Makalius, Leonardas Pobedonoscevas ir kiti, dalinosi patarimais ir neįkainojamais asmeniniais atradimais kelionių metu.
Susipažinus su Lietuvos krašto siūlomais edukaciniais užsiėmimais , mokiniai stebėjo netradicinę geografijos pamoką „Namibija “, kurią vedė geografas Rytas Šalna, geografijos mokytojai Robertas Šalna (Trakai / Vilnius), Angelė Pakamorienė (Gargždai), Georgijus Sapožnikovas (Vilnius), Laima Uosytė (Telšiai).
Džiaugiamės šeštadienio išvyka, nes ji buvo ne tik turininga ir įdomi, bet ir labai naudinga.

Geografijos mokytoja Sonata Zaikauskienė

Skip to content