Menu Close

Konkurso „Konstituciniu keliu“ prizininkai

2022 m. rugsėjo 5 d. – spalio 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centras organizavo moksleivių konkursą „Konstituciniu keliu“, kuriame dalyvavo ir Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleiviai. Konkurso tikslas – padėti moksleiviams pažinti svarbiausią valstybės įstatymą – Konstituciją. Pirmoji šio konkurso užduotis buvo išspręsti Valstybės pažinimo centro pateiktą užduotį, o antrojo etapo metu reikėjo atlikti praktinį-kūrybinį darbą ir sukurti savo interaktyvų testą.
Sveikiname gimnazijos II c klasės moksleivius, užėmusius I vietą šalies konkurse. Dėkojame juos ruošusiam istorijos mokytojui metodininkui Mindaugui Armonui. Moksleivių praktinis-kūrybinis darbas buvo įvertintas ir kaip interaktyviausias, ir kaip turintis geriausią turinį.
Nugalėtojai laimėjo LRPK Valstybės pažinimo centro atvykimą į mokyklą, kurio metu jie bus pakviesti pirmieji sužaisti interaktyvų žaidimą lentoje „Konstituciniu keliu“ bei apdovanoti Valstybės pažinimo centro prizais ir diplomais.

Sonata Petrauskienė

Skip to content