Menu Close

Konkurso „Maestro ruduo 2022“ prizininkas

Lapkričio 19 dienos rytą į Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklą sugužėjo didžiulis būrys dainuojančio jaunimo. Čia vyko V tarptautinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis – konkursas „Maestro ruduo 2022“, kuriame dalyvavo dainininkai iš Šiaulių, Akmenės, Skuodo, Mažeikių, Klaipėdos, Šilutės, Šilalės, Tauragės, Plungės miesto bei rajono ir Latvijos Tukumo miesto.
Šiais metais savo vokalinius sugebėjimus demonstravo apie 220 dalyvių nuo 4 iki 19 metų. Komisijai, kurią sudarė dainų autorius ir atlikėjas Romas Dambrauskas, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijos mokytoja Aušra Smičiūtė – Butkevičienė, atlikėja Ieva Tubinienė, Plungės „Saulės“ gimnazijos muzikos mokytoja Jolanta Raišutienė ir Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorė Rita Urniežienė, per visą dieną teko išklausyti net 88 pasirodymus.
Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijai atstovavo solistas Nojus Jokubaitis, laimėjęs tarptautiniame konkurse antrąją vietą. Vaikiną konkursui paruošė muzikos mokytoja Laima Petkuvienė. Sveikiname konkurso prizininką ir jį ruošusią mokytoją su svaria pergale ir linkime jėgos ir įkvėpimo siekiant naujų laimėjimų.

Skip to content