Menu Close

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 22 dieną Šilalės Kultūros centre įvyko Šilalės savivaldybės etapo Meninio skaitymo konkursas. Jame mūsų gimnazijai atstovavo Tautvydas Jonaitis, II b, mokytoja Rasutė Mažrimienė, ir Rugilė Noreikaitė, IV d, mokytoja Jolanta Šmitienė. Konkurse buvo vertinamas skaitovų sceninis įvaizdis, kontaktas su auditorija, gebėjimas patraukti ir išlaikyti klausytojų dėmesį.
Konkurso vertinimo komisija pažymėjo, kad abu mūsų skaitovai nusipelnė aukščiausio įvertinimo ne tik už šiuos kriterijus, bet ir buvo nepralenkiami skaitomo teksto įtaigumu, paveikiai perteikta pagrindine mintimi, gebėjimu bendrauti su klausytoju.
Absoliučia Šilalės rajono Mokinių meninio skaitymo konkurso nugalėtoja tapo Rugilė Noreikaitė. Ji atstovaus Šilalės rajonui regioniniame meninio skaitymo konkurse, kuris įvyks vasario 10 d. Mažeikių Gabijos gimnazijoje.
Dėkojame abiem mūsų skaitovams, garsinantiems gimnazijos vardą šiame ir kituose kūrybiniuose konkursuose, projektuose, jau tapusiems neatskiriama gimnazijos dalimi : Rugilės freska „Sėkmės paukštė“ puošia antrojo aukšto fojė, jos dailės darbai, šokio menas džiugina bendruomenę jau ketverius metus. Tautvydo kūrybiniai sumanymai jau antrus metus pildosi parodose, ekspozicijose gimnazijoje, miesto bibliotekoje, jo atliekamos savos kūrybos ir žinomų autorių dainos džiugina meniniuose gimnazijos mokinių pasirodymuose.
Džiaugiamės šių gimnazistų gebėjimu ne tik gerai mokytis, tačiau ir dalintis savo neabejotinais talentais, linkime didžiausios sėkmės vykdant savo sumanymus. Dėkojame mokytojoms Jolantai ir Rasutei už kūrybiškumą skatinančią veiklą gimnazijoje.

Zoja Masteikienė

Skip to content