Menu Close

Nuaidėjo rudens vaisių ir daržovių fiesta

Rugsėjo 9 dieną gimnazijos sveikos gyvensenos grupė organizavo nuotaikingą susitikimą su gimnazijos pirmokais. Antro aukšto fojė suruošta vaisių ir daržovių fiesta, kuria apdovanota gimnazijos bendruomenė už svarias pergales iššūkių programoje „Mokyklos eina“ WALK 15. Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda IKI Ėjimo varžybose dalyvavo net 3 kartus: Vilniuje, Klaipėdoje ir Pažaislio šile prie Kauno marių. Sveikos gyvensenos grupė paragino mokinius dalyvauti programoje drauge su tėveliais, kitais šeimos nariais.
Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos bendruomenė labai aktyviai dalyvauja šioje sveikatingumo programoje, kaskart laimi vis naujų pergalių. Nemažai bendruomenės narių apdovanoti asmeninėmis padėkomis ir dovanėlėmis, kiti dar laukia savo nuopelnų įvertinimo. Smagu, kad ėjimo iššūkį priima ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, gimnazijos darbuotojai. Visų jūsų nuoširdžių pastangų dėka gimnazija atsidūrė pirmaujančių gretose – esame 18-oje vietoje!
Linkime, kad ėjimas kaip procesas taptų mielas, teikiantis geriausių emocijų, stiprintų mūsų draugystę. Dėkojame Sveikos gyvensenos grupės dalyvėms Vidai Rimkienei, Danutei Žiauberienei, Birutei Knyzelienei ir joms talkinusioms darbuotojoms už nuostabias vaišes. Smagu buvo išgirsti visuose ėjimų iššūkiuose dalyvavusią Aušrą Baublienę, paruošusią ekspoziciją apie turistų būrelio veiklą, priminusią, kaip smagu keliauti, patirti nuotykių gamtoje.
Rugsėjo 9-oji, penktadienis tapo kvietimu visai mūsų bendruomenei aktyviai įsijungti į smagią veiklą einant, keliaujant. Tikimės, kad šie mokslo metai mūsų mokyklai bus dar sėkmingesni.

Zoja Masteikienė

Skip to content