Menu Close

 NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS  PASKELBĖ PIRMĄJĄ PAVASARIO DIENĄ

 

Jau tryliktą  kartą Simono Gaudėšiaus gimnazija Lietuvos mokiniams kūrėjams pasakė LABAS. Pasak konkurso sumanytojos ir organizatorės Aušrelės Baublienės, itin vertinga, kad konkursas jau turi savo istoriją. Džiugina  kasmet į konkurso baigiamąjį renginį atvykstantys  nauji kūrėjai iš įvairių Lietuvos mokyklų, smagu pasimatyti su jau nebe pirmą kartą gimnazijoje apsilankančiais jaunaisiais menininkais ir jų mokytojais. Šiemet prie diskusijų apie kūrybiškumo ugdymą prisidėjo ir tėveliai, atlydėję į konkursą savo vaikus.

Labai džiaugiamės, kad į baigiamąjį susitikimą atvyko  svečių iš įvairių šalies mokyklų.   Svečius  nuotaikinga daina  pasveikino progimnazijos  ansamblis, vadovaujamas mokytojos ekspertės Laimos Petkuvienės, šokių grupė „Šėlsmas“, vadovaujama mokytojos metodininkės Sonatos Zaikauskienės, žemaitiškai pasirokavo Kultūros centro direktorės  Irminos Kėblienės vadovaujamo etnoklubo dalyvės Rūta Žąsytytė, Erika Gečaitė ir Morta Girčytė.

Sveikinimo žodį tarė  ir sėkmės jauniesiems kūrėjams linkėjo  Simono Gaudėšiaus gimnazijos direktorius Stasys Norbutas, nuotaikingai kurti drąsino Šilalės rajono savivaldybės mero patarėja Rima Norvilienė.

Tryliktajam  konkursui buvo atsiųsti  75 kūriniai  iš 32 mokyklų. Konkurso LABAS – 2017 geografija: Kuršėnai, Panevėžys, Užventis, Tauragė, Klaipėda, Alytus, Lazdijai, Šiauliai, Pagėgiai, Kretinga, Jonava, Telšiai, Zarasai, Kaunas, Kėdainiai, Biržai, Šilalė. Į finalinį konkurso susitikimą pakviesti jaunieji kūrėjai ir jų mokytojai iš 13-os  Lietuvos mokyklų.

Vieno kūrinio konkurso LABAS organizatoriai pirmiausia padėkojo mokytojams, kūrėjų konsultantams, skatintojams, pagalbininkams, visada šalia esantiems žmonėms. Jaunieji kūrėjai pakviesti į kūrybines dirbtuves, kurias įrengė gimnazijos dailės mokytoja ekspertė Jolanta Baubkuvienė. Čia mokiniams buvo pasiūlyta pasimokyti monotipijos, susipažinti su šia technika atliekamais darbais, patiems sukurti savąjį darbelį ir parsivežti jį namo.

Konkurso organizatoriai taria ačiū  gimnazijos mokytojams, savo šauniomis idėjomis ir nuoširdžiu darbu prisidėjusiems prie įvairių konkurso veiklų: Vaidui Bukauskiui, Vitalijai Gedeikienei, Renatai Aurylienei, Dalei Šimelienei, Arūnui Šerpyčiui. Padėkos nusipelno ir mokiniai – esami ir buvusieji – vertintojai,  už pagarbą ir ištikimybę žodžiui, už drąsią tikrojo kūrybiškumo paiešką jaunųjų kūrėjų darbuose. Anot Eglės Bliūdžiūtės, VGTU studentės, konkurso ilgametės vertintojos, „(…)norisi palinkėti jauniesiems kūrėjams neišmesti ir nepaslėpti šios  skirtos dovanos“). Tikimės, kad Aušrelė Baublienė, sutelkusi  išties veiklių, atsakingų ir kūrybingų gimnazistų būrį, ir kitais metais galės pasisveikinti su jaunaisias kūrėjais iš pačių įvairiausių Lietuvos vietų, nes Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje  kūrybingi žmonės  visada labai laukiami.

 

 

                                                                          Zoja Masteikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content