Menu Close

Pilietiškiausios klasės konkurso nugalėtojai

Kiekvienam tikram lietuviui yra puikiai žinomos Lietuvos valstyvinės šventės. Neseniai atšventėme tris jų – Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Gimnazijoje šioms trims dienoms atšvęsti buvo skiriami įvairūs renginiai. Paskutinės šventės metu vyko ypač daug renginių ir konkursas aktyviausiems jų dalyviams. Paaiškėjo – pilietiškiausi mūsų mokykloje – pirmokai gimnazistai.

Kovo 10-ąją gimnazijos aktų salėje vyko protmūšiai „Mano miesto laikas“, kur atskirai pirmokai, antrokai ir trečiokai rodė savo žinias apie Šilalės istoriją. Tą pačią dieną vyko ir orientacinis intelektualinis žaidimas „Nepriklausomybės aidai Šilalėje“, kuriame dalyvavo moksleiviai iš viso rajono. Šventės dieną, kovo 11-ąją, gimnazijos bendruomenė ir kiti Šilalės gyventojai rinkosi į kultūros centrą, kur pasirodė talentingiausi mūsų gimnazistai, o vėliau – grupė „Rebel heart“. Visos gimnazijos klasės buvo kviečiamos siųsti nuotraukas, kaip švenčia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną renginiuose tam, kad išaiškėtų, kuri jų – pati pilietiškiausia.

Po ilgų komisijos svarstymų, trečiąją vietą konkurse užėmė IB klasė ir jų auklėtoja Jolanta Šmitienė. Antroji vieta atiteko Sonatos Zaikauskienės vadovaujamai IC klasei. Na, o pilietiškiausia gimnazijos klase pripažinta ID klasė su auklėtoja Daiva Bukauskiene. Atsiųstose nuotraukose puikiai atsispindėjo šventiškumas, gera nuotaika ir, svarbiausia, patriotiškumas.

Sveikiname nugalėjusią klasę ir dėkojame visiems konkurso dalyviams!

 

Mokinių prezidentė Agnė Tverijonaitė

Skip to content