Menu Close

Prasmingas mokytojų susitikimas

Birželio 19 dieną gimnazijoje lankėsi Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos mokytojų kolektyvas, vadovaujamas direktoriaus Arūno Matuzo. Savo sveikinimo kalboje gimnazijos direktorius Stasys Norbutas pristatė gimnazijos veiklą, pasidžiaugė gerais mokytojais ir mokiniais.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alma Balčienė, kurios iniciatyva ir įvyko šis susitikimas, svečiams pristatė gimnazijoje vykdomą STEAM veiklą, papasakojo apie mokinių pasiekimus įvairiose mokslo srityse.
Savo pranešimus, pelniusius geriausių mokinių ir mokytojų įvertinimų projektinių darbų konferencijoje „LABORA“ , svečiams pristatė Alicija Arcišauskaitė, Guoda Baldauskaitė, Vykintas Mylimas, Eivina Petrauskaitė, Joris Zaikauskas. Šių mokinių darbų vadovai – Albina Budrienė, Daiva Eisimantienė, Jurgita Gedeikienė, Gida Zobėlienė, pagalbos atliekant darbus mokiniai ieškojosi individualiai, juos įkvėpė, palaikė namiškiai.
Gimnazistai sulaukė susidomėjusių klausytojų klausimų ir nuoširdžių palinkėjimų dalintis savo nuveiktais darbais su bendraamžiais, padėti jiems lengviau ir patraukliau mokytis pačių sudėtingiausių dalykų.

Zoja Masteikienė

Skip to content