Menu Close

Septintoji „Sėkmės paukštė“ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje

Mokslo metų pabaiga – gera proga mums visiems prisiminti nuveiktus darbus, sutiktus žmones, svarbius įvykius, pasiektus laimėjimus. 2024 m. birželio 13 d. gimnazijoje vyko geriausiųjų mokinių ir jų tėvelių, mokytojų padėkos ir pagerbimo šventė, kurioje dalyvavo Šilalės rajono meras Tadas Bartkus, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė, Šilalės viešosios bibliotekos direktorė Sauga Vaičikauskienė, Šilalės Kultūros centro Atviro jaunimo centro darbuotoja Karolina Šiaudvytienė, tėvelių vardu padėkos kalbą sakė Ilona Gražinskienė. Šventės metu nuskambėjo Šilalės rajono ligoninės direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus padėka už savanorystę Šilalės slaugos ligoninėje.
Šventę vedė Gimnazijos mokinių prezidentė Evelina Gečaitė ir mokytojas, Gimnazijos tarybos pirmininkas, Mindaugas Armonas. Savo sveikinimo kalboje gimnazijos direktorius Stasys Norbutas dėkojo darbštiems, kūrybingiems bendruomenės nariams. Tradiciškai „Sėkmės paukštės“ statulėles į sceną skraidino mokytojos Aušros Danisevičienės vadovaujamos pačios mažiausios šokėjos, kurias į šventę palydėjo ir rūpestingai globojo mamytės.
Šventėje iškilmingai skambėjo Šilalės meno mokyklos, vadovaujamos Arūno Goštauto, mokinių ir mokytojų atliekami kūriniai.
„Sėkmės paukštės“ padėkos ir statulėlės buvo teikiamos už gerą ir labai gerą mokymąsi, sėkmingą dalyvavimą rajono, šalies olimpiadose, konkursuose, varžybose. Jomis buvo apdovanoti 52 gimnazijos mokiniai, dar 10 nominacijų pelnė atskiri mokiniai ir mokinių grupės.
Ypač džiaugiamės savo šventėje sulaukę mokinių tėvelių, šeimos narių, kurie kasdiene savo globa ir rūpesčiu, įkvėpimu ir palaikymu kuria jauno žmogaus brandai palankią atmosferą.
Po šventės dalyviai vaišinosi gimnazijos direktoriaus pavaduotojos Germantės Tamošaitienės vadovaujamo kolektyvo paruoštomis vaišėmis, grožėjosi nuostabiai dekoruotais stalais ir vasariškomis puokštėmis.
„Sėkmės paukštė“ ištikimai lauks savo nominantų, laureatų , jų gerbėjų, palaikytojų ir kitais metais. Tikimės, kad apdovanojamų mokinių skaičius nemažės, o jų nuopelnai mokslo, meno, sporto, savanorystės ir pilietinėje veikloje bus ne mažiau įspūdingi, nei šiemet.

Zoja Masteikienė

Skip to content