Menu Close

Protmūšis, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Lapkričio 24 d. mūsų gimnazijoje vyko protmūšis, skirtas paminėti Lietuvos kariuomenės susikūrimo 105 – osioms metinėms. Į gimnaziją atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 308 pėstininkų kuopos kariai. Kuopos vadas kapitonas Gintaras Noreika pasveikino dalyvius su Lietuvos kariuomenės diena, trumpai apibūdino sudėtingą padėtį pasaulyje, paragino ateityje būti pasiruošusiems ginti savo Tėvynę.
I klasių mokiniai buvo suskirstyti į keturias komandas po 6 mokinius ir turėjo atsakyti į 30 klausimų iš Lietuvos kariuomenės ir pasaulio įvykių, kuriuos paruošė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 308 pėstininkų kuopos intendantas Modestas Stonys.
Užduotys buvo įdomios, tačiau jas įveikti buvo nelengva. Tarp komandų vyko atkakli, apylygė kova ir tik vieno taško skirtumu pergalę iškovojo „Kentauro proximus“ ( I b klasė). Apdovanojant nugalėtojus kariai pasidžiaugė puikiomis komandos narių žiniomis, pripažindami, kad užduotys ir jiems atrodė nelengvos. Visi puikiai praleidome laiką ir pagilinome savo žinias apie Lietuvos kariuomenę.

Domantas Balčiūnas

Skip to content