Menu Close

„Snieguotas savaitgalis 2022“

Fizinis aktyvumas – vienas iš paprastų būdų išlaikyti stiprų ir nepažeidžiamą imunitetą. Pigiausias ir veiksmingiausias būdas – kuo daugiau būti gryname ore. Paminėdami Pasaulinę sniego dieną pakvietėme visą bendruomenę į kovą prieš COVID-19 ir visas jo atmainas. Sveikos gyvensenos grupė gimnazistams, jų tėveliams ir mokytojams pasiūlė pakartoti ,, Snieguotą savaitgalį“.
,,Snieguotas savaitgalis“ prasidėjo gimnazistų išvyka į Aukštagirės kalnų slidinėjimo trasas. Sausio 21 dieną I-IV klasių mokiniai kartu su mokytojomis Regina Arlauskiene ir Birute Knyzeliene vyko į netradicinę fizinio ugdymo pamoką, kurioje tobulino kalnų slidinėjimo technikos įgūdžius slidėmis ir snieglente. Pasikartoję kalnų slalomo techniką, mokiniai dalyvavo varžybose, kurių metu išaiškėjo geriausi kalnų slidininkai ir snieglentininkai.
Kalnų slidinėjimo slalomo varžybose I-ąją vietą užėmė Oskaras Mikalauskas ( IVa klasė) , II-ąją vietą užėmė Enrika Aurilaitė (I b klasė) , III-ąją vietą užėmė Edvinas Maslauskas (I a klasė). Snieglenčių slalomo rungtyje I-ąją vietą užėmė Kristupas Šimkus( II d klasė), II-ąją vietą užėmė Kipras Dumčius (II d klasė) , III-ąją vietą užėmė Einius Kononovas (II d klasė). Mokiniai apdovanoti diplomais, o aktyviai gryname ore praleista popietė visiems suteikė daug gerų emocijų. Visi grįžo sveiki ir laimingi, aktyviai pailsėję po sunkios darbo savaitės.
Mokytojai ir mokiniai kartu su šeimos nariais turėjo galimybę visą savaitgalį džiaugtis žiemos teikiamais malonumais. Gražiausios savaitgalį užfiksuotos akimirkos sudėtos į virtualią foto parodą „Snieguotas savaitgalis”.

Regina Arlauskienė, Birutė Knyzelienė, Vida Rimkienė

Skip to content