Menu Close

STUDFESTAS – KONFERENCIJA APIE STUDIJAS IR KARJERĄ

Spalio 26 dieną net 129 Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokiniai keliavo į Vilniaus Siemens arenoje organizuojamą vienos dienos konferenciją apie studijas ir karjerą. Gimnazistus lydėjo mokytojos Vida Rimkienė, Sauga Vaičikauskienė, Renata Aurylienė, Daiva Bukauskienė ir Vida Kačinienė.
Kelionė neprailgo, nes visi turėjome savo tikslų – ne tik gerai praleisti laiką, bet ir pasisemti daug žinių ir patarimų ateičiai.
Studfeste išklausėme 16 pranešimų, kurių trukmė – apie 15 – 20 minučių. Pranešimai buvo labai įdomūs ir kupini įvairiausių patarimų, žinių bei istorijų. Tačiau man ir daugumai mano draugų labiausiai įsiminė Gitanas Nausėda. Jis mums pateikė labai daug informacijos, kaip ateityje tapti sėkmingais, kaip nukeliauti geru gyvenimo keliu, kaip pasiekti savo tikslus. Jis papasakojo mums savo gyvenimo istoriją, kalbėjo apie sunkumus bei kliūtis, kurias teko įveikti. Labiausiai įsiminė jo pasakyta frazė : „Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“.
Vėliau mus labai sudomino Regimantas Urbanas. Kaip žinome, pasaulis vis tobulėja, tobulėja ir šiuolaikinis jaunimas, kuris vis labiau nori darbų, susijusių su naujosiomis technologijomis, todėl jis mums žėrė patarimus, kaip tapti geidžiamu darbuotoju skaitmeniniame amžiuje. Taip pat labai įsiminė Darius Pieteris, kuris dalijo patarimus, kaip pasiekti savo tikslų. O konferencijos pabaigoje tikriausiai daugiausia aplodismentų sulaukė Domantas Likša. Šis jaunuolis sužavėjo mus savo gyvybingumu bei šiokiu tokiu atgrasumu, atvirai prabilęs apie šiuolaikinio pasaulio tiesas. Jis papasakojo mums apie vis labiau tobulėjančius robotus, kurie kada nors užims mūsų darbo vietas, todėl patarė, kaip atsakingai bei išmintingai pasirinkti darbą. O po išklausytų pranešimų galėjome atsipalaiduoti Radistų surengtame vakaro šou.
Namo išvažiavome puikios nuotaikos, kiek išvargę, tačiau nė kiek nesigailėjome, kad leidomės į šią kelionę. Sužinojome daug naudingos informacijos: kaip tapti sėkmingais ateityje, kaip nepasimesti vis tobulėjančiame technologijų pasaulyje ir netgi sužinojome, ką galime nuveikti jau dabar, kad mus lydėtų sėkmė bei ryžtas gyvenime.

Gabrielė Juciūtė, IIe klasės gimnazistė, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija

Skip to content