Menu Close

Svari pergalė Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurse

Balandžio 12-13 dienomis Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko 9-asis Lietuvos 9 – 10 kl. Mokinių anglų kalbos konkursas, kuriame lydima anglų kalbos mokytojos Daivos Eisimantienės, dalyvavo ir mūsų gimnazijos II a klasės mokinė Guoda Baldauskaitė.
Penktadienį po dalyvių registracijos bei organizatorių sveikinimo žodžių mokiniai atliko pirmąją konkurso užduotį: peržiūrėję audiovizualinę medžiagą apie dirbtinį intelektą, rašė blogo įrašą (angl. blog post). Atlikus užduotį, konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 8 komandas, kuriose, pasitelkę kūrybiškumą , lavindami savo komunikacijas, turėjo rasti juos vienijančią sritį bei apie tai paruošti pristatymą. Pristačiusios savo unikalius bei šmaikščius pasirodymus, komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Antrąją konkurso dieną mokiniai pradėjo atlikdami kalbėjimo užduotis: monologą, kurio užduotis – paaiškinti lietuvių liaudies patarlę, bei dialogą, kurio temos atliepia šių dienų jaunimo aktualijas. Po įtemptų užduočių konkurso dalyviai turėjo progą sudalyvauti protmūšyje, kuriame varžėsi 21 komanda. Guodos grupė užėmė III vietą ir buvo apdovanota leidyklos „Express Publishing“ prizais. Po protmūšio, susumavus mokinių surinktus taškus, paaiškėjo, kad Guoda anglų kalbos konkurse užėmė III vietą, buvo apdovanota bronzos medaliu ir rėmėjų dovanomis.
„Šis konkursas man ne tik suteikė daugybę naujų žinių, bet ir atvėrė kelią naujoms pažintims bei padrąsino išeiti iš savo komforto zonos. Džiaugiuosi, kad konkursas organizuojamas Palangoje, nes turėjau progą net kelis kartus nueiti pasigėrėti Baltijos jūros ošimu, kuris užburia net esant blogam orui, “ – savo įspūdžiais dalijasi Guoda.
Dėkojame Guodą ruošusiai anglų kalbos mokytojai Daivai Eisimantienei už atsakingą ir rezultatyvų darbą, vedantį mokinius į sėkmę.

Skip to content