Menu Close

Teorinė-praktinė konferencija gimnazijoje

Spalio 22 dieną gimnazijoje vyko teorinė- praktinė konferencija,, Sveika mokykla- sveika bendruomenė“. Konferencijos tikslas- pasidalinti gerąja darbo patirtimi ir pasisemti idėjų iš kitų sveikatą stiprinančių mokyklų. Sveikatos stiprinimo veiklą gimnazijoje organizuojanti grupė šiemet ruošė 2017-2021 metų ataskaitą ir rašė programą penkeriems ateinantiems metams – 2022-2027 m. Vertindami paskutiniųjų metų veiklą pamatėme, kad galime pasidžiaugti mūsų gimnazijos bendruomenės įdomiais renginiais, gražiais tarpusavio santykiais.
Konferenciją pradėjome pranešimais. Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Jurgita Valančienė supažindino susirinkusius su Šilalės rajono mokinių sveikata, II c klasės mokinės Deimantė ir Kamilė , dalyvaujančios DofE veikloje ir siekiančios bronzos ženklelio, pristatė savo atliktus darbus. II d klasės mokinė Ugnė pristatė savo projektinį darbą,, Dantis balinančios pastos iš natūralių produktų“. Apie sveikatos stiprinimo veiklas, grupės atliktus darbus kalbėjo mokytojos Vida, Birutė ir Elvyra. Labai informatyvus ir įdomus buvo Žygaičių gimnazijos komandos pranešimas ,,Sveikatai palankios fizinės ir emocinės aplinkos kūrimas Tauragės r. Žygaičių gimnazijoje“.
Konferencijos praktinė dalis prasidėjo edukacinės programos,, Maistas ir spalvos“ pristatymu. Mokytoja Elvyra papasakojo apie šio projekto idėją ir įgyvendinimą. Konferencijos dalyviai pamatė pagal projekto spalvas padengtus stalus. Šį kartą spalvų žaismo fragmentai buvo vienoje erdvėje: mėlyna, geltona, raudona ir žalia. Ragavome įvairių spalvų sveikuoliškų patiekalų. Dar kartą visi įsitikinome, kad ir sveikas maistas gali būti skanus, o spalvingas maistas teikia daug gerų emocijų. Meno terapijos metu dailės mokytoja Jolanta pamokė gaminti ekologiškus kalėdinius žaisliukus. Kiekvienas konferencijos dalyvis namo išsinešė savo rankomis pagamintą kalėdinį žaisliuką bei dovanėlę romantiškam vakarui.

Sveikatos stiprinimo veiklą gimnazijoje organizuojančios grupės narė Vida Rimkienė

Skip to content