Menu Close

Vertinga patirtis LCC

Kovo 10 dieną Klaipėdos LCC tarptautiniame universitete vyko anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas. Jame dalyvavau ir aš, 11 klasės mokinė, Rugilė Noreikaitė.
Kalbą tema „International relations are too important to be left to governments alone“ parašiau jau prieš mėnesį ir kalbą pasakiau klasėje. Sulaukiau teigiamų atsiliepimų iš mokytojos ir klasės draugų. Pasak jų, kalba buvo išskirtinė. Jiems ypač patiko mano sugalvota paralelė, kai pasaulio šalių gyventojus ir jų valdžią prilyginau vaikams ir jų tėvams. „Kalbos buvo gražu klausytis dėl įtaigaus tono, artikuliacijos, kalba prikaustė dėmesį dėl užmegzto ryšio su auditorija ir neleido atitraukti nuo jos akių.“ Klasiokams uždavus klausimus, jiems pasirodžiau tvirtai pasiruošusi ir įsigilinusi į man rūpimą temą.
Mokytojo R. Bankausko lydima nuvykau į universitetą, kuriame išvydau daug talentingų žmonių, išgirdau begalę unikalių kalbų, kurias vertino teisėjai iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos ir net Amerikos ambasadų. Už paskatinimą dalyvauti ir įgyti naujos patirties dėkoju mokytojai Daivai Eisimantienei.

Rugilė Noreikaitė

Skip to content