Menu Close

Gimnazijoje įvyko savivaldos organizuotas konkursas „MAX gimnazistas“

Šios dienos laukėme nekantriai, nes pirmą kartą mūsų gimnazijoje vyko tokio pobūdžio renginys. „MAX GIMNAZISTAS“ – tai linksma viktorina, į kurią buvo kviečiamos Tauragės bei Šilalės rajono gimnazijos. Jos metu išrinkome gimnazistą, kuriam atiteko „MAX gimnazisto“ titulas. Šis renginys vyko 2019 m. balandžio 15 dieną. Į Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnaziją atvyko atstovai iš mokyklų, priklausančių Tauragės MSIC bei Šilalės rajono mokyklų 9-12 klasių. Jie dalyvavo 4 etapų viktorinoje, kurios tikslas – suteikti galimybę gimnazistams ne tik pademonstruoti savo išmintį ir akademines žinias, bet ir nuotaikingai praleisti popietę su bendraminčiais. Siekėme, kad mūsų renginyje užsimezgusi draugystė stiprintų mūsų mokyklų bendruomenių ryšius, padėtų atsiskleisti kiekvienam, panorusiam išbandyti savo jėgas. Visos viktorinoje dalyvavusios mokyklos labai atsakingai rinko savo atstovus, nes norėjo ne tik laimėti, bet ir parodyti savo žinias! Dalyviai: Tauragės Žalgirių gimnazija – Gabija Nareikaitė, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija – Kotryna Stankevičiūtė, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija – Ema Girgždytė, Tauragės Versmės gimnazija – Matas Gudauskas, Tauragės Versmės gimnazija – Augustinas Zinkus. Mūsų gimnazija į šį konkursą delegavo net 4 šauniausius gimnazistus: Faustą Sragauskaitę, Kristupą Vytartą, Valdą Vitartą ir Leonorą Kononovaitę. Mes labai džiaugiamės, sulaukę tokio gausaus būrio gimnazistų, kurie noriai sutiko ginti mūsų gimnazijos garbę šiame konkurse, kuriame teisėjavo kompetentingoji komisija – Rima Norvilienė, Stasys Norbutas ir Nedas Tamašauskas.
Renginį organizavo mokinių prezidentai – Matas Kuvikas ir Giedrė Norvaišaitė.
Deja, „MAX GIMNAZISTU“ gali tapti tik vienas, vienintelis…
Tad ir sveikiname Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokinę Emą Girgždytę! Ši mergina surinko daugiausia taškų, vadinasi, jos žinios puikiausios! Pakalbinome Emą po renginio: „Šiame renginyje buvau sutikta labai šiltai, varžovai buvo tiesiog nuostabūs – su šiais žmonėmis buvo nepaprastai įdomu susiremti protų mūšyje. Žinoma, mano sėkmės nebūtų be nuostabios mano palaikymo komandos, kuriai žemai lenkiu galvą. Labai dėkoju Šilalės Simono Gaudėšiaus mokinių savivaldai už nuostabiai praleistą popietę ir nemažą kiekį naujų žinių!“
Mes, konkurso rengėjai, nuoširdžiai sveikiname laimėtoją! Tikimės, kad šią gražią idėją tęsime ir toliau!
Dėkojame rėmėjams ir ištikimiems bendražygiams, padėjusiems įgyvendinti renginio idėją. Tai Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, LMS – Lietuvos moksleivių sąjunga, UAB „Eurobiuras“ ir Šilalės rajono savivaldybė.

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinių savivaldos narė Deimantė Lapinskaitė

[Not a valid template]
Skip to content