Menu Close

Gimnazijoje nugriaudėjo devintoji „Pavasario šokių fiesta“

Balandžio 17-ąją gimnazijoje vyko tradicinė „Pavasario šokių fiesta“. Sulaukėme svečių iš Laukuvos Norberto Vėliaus, Rietavo Lauryno Ivinskio, Tauragės „Versmės“ , Birštono gimnazijų, savo meistriškumą demonstravo „Lokysta“, vadovaujama Laimos Andrejauskienės, „Salto“, vadovaujama Aušros Danisevičienės.
Pagrindinį šventės prizą pelnė IV-oji d klasė, neabejotinai įeisianti į gimnazijos istoriją kaip stipriausia šokio meno atstovė. Dvyliktokų parodytas mini spektaklis „Revoliucionieriai“ ne tik atgaivino mūsų prisiminimus apie dainuojančią revoliuciją, bet ir nesukėlė jokių komisijos ginčų dėl pirmosios vietos.
Antrąją vietą laimėjo IIIb klasė, sužavėjusi savo organizuotumu, ryžtingais šokio judesiais, nepaprastai išraiškinga šokio kompozicija. Tautinės vėliavos, karių uniforma, dramatiška muzika leido suprasti jų pilietinę poziciją ir įsivaizduoti, kad „Šauktiniai“ kaunasi ne dėl prizų…
Trečiąją vietą iškovojo II-oji c klasė, nepaprastai įdomiai interpretavusi konkurso temą. Nuotaikinga muzika išjudino ir žiūrovus, klasės merginų ir vaikinų susiklausymas, gera energija ir meninis talentas padovanojo mums nepaprastai nuotaikingą reginį. Džiaugiamės, kad klasė vieningai priėmė Šokių fiestos iššūkį ir pelnytai tapo prizininke.
Dėkojame visoms klasėms ir jų auklėtojams, įdėjusiems tiek kūrybinių jėgų, susivienijusioms ir nuveikusioms išties didelį darbą kuriant draugišką klasės kolektyvą, puoselėjant gimnazijos tradicijas. Kad šventė vyktų sklandžiai, daug padirbėjo šventės scenarijaus kūrėjai ir vedėjai- IIe klasės mokiniai Aneta Laurinavičiūtė ir Povilas Auškalnis. Pasak juos konsultavusios kūno kultūros mokytojos Birutės Knyzelienės, „Pavasario šokių fiestą“ šiemet rengti buvo dar įdomiau, nes klasių meistriškumas kasmet auga.
Kitais metais mūsų šokio fiesta švęs dešimtmetį. Turime laiko sugalvoti savo svajonių šokį…

Zoja Masteikienė

[Not a valid template]
Skip to content