Menu Close

Mūsų dvyliktokų pergalė nacionaliniame  konkurse „ARTech 2016“

Gimnazijos dvyliktokai ir jų fizikos mokytoja Alma Balčienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,  šį pavasarį intensyviai darbavosi, ruošdami projektą Tarptautinei specializuotos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodai. Dvyliktokai Gabrielius Tamošaitis, Arnas ir Gvidas Pėlikiai  projektą, tapusį  nacionalinio  konkurso „ARTech 2016“ dalyviu, pavadino labai lyriškai – „Žibute“.

2016 metų gegužės 20 dieną Vilniaus LITEXPO parodų rūmuose vyko konkurso „ARTech 2016“ nugalėtojų šventė.  Džiugi žinia  aplankė mūsų dvyliktokus ir juos ruošusią mokytoją – mūsų gimnazistų konkursui ruoštas projektas  yra tarp nugalėtojų, jo  komanda kviečiama į apdovanojimų ceremoniją. Filmus konkursui pristatė daugiau nei 30 šalies ugdymo įstaigų. Projekto dalyvis Gabrielius Tamošaitis pasidalino savo mintimis po apdovanojimo ceremonijos:

„Mūsų projektas „Žibutė“ pavadinimą gavo iš mano sukonstruoto bagio, kuriuo važinėju ir dabar laisvalaikiu.

Ruošiantis šiam projektui, komandai su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alma Balčiene teko lankytis Kauno Xtra Racing įmonėje, bendrauta su lenktynininku Giedriumi Firantu. Įdomu buvo susitikti su lenktyninių automobilių technikais, meistrais. Rengiant projektą, lankytasi ir LinkMenų fabrike – kūrybiškumo ir inovacijų centre.  Ten turėjome galimybę susipažinti su postprodukcijos subtilybėmis.

Didžiausia projekto nauda – darbo komandoje patirtis, suteikianti galimybių operatyviai įgyvendinti  idėjas, tiesiog smagus laikas, praleistas  su bendraminčiais.

Pati šviesiausia projekto dalis – kai nuvykę į Vilnių sužinojome, kad,  nugalėję tokias mokyklas kaip Vilniaus Licėjus, tapome antrosios vietos laimėtojais.“

Jau rytoj mūsų dvyliktokams suskambės Paskutinis skambutis. Linkime gražios šventės ir sėkmingos  jau prasidėjusios egzaminų sesijos.

                                                        Projekto dalyvį Gabrielių Tamošaitį kalbino Zoja Masteikienė

Skip to content