Menu Close

Papildoma informacija dėl brandos atestatų įteikimo šventės

Brandos atestatų įteikimo šventė Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos 79 laidos abiturientams vyks 2021 m. liepos 30 dieną miesto Kultūros centre. Šventės pradžia – 15.30 val. Iškilminga gimnazijos bendruomenės eisena gimnazijos kiemelyje rikiuojasi 15.15 val. Laikantis nustatytų reikalavimų renginių organizavimui, šventėje gali dalyvauti tik abiturientai, mokytojai ir ne daugiau kaip 4 abiturientų šeimos nariai, iš anksto užsiregistravę pas klasės auklėtoją ir nurodę savo telefono numerį.
Prašome šventės Kultūros centre dalyvius laikytis nustatytų reikalavimų renginių metu: patalpoje dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, dezinfekuoti rankas. Turint viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) renginyje dalyvauti draudžiama.
Sveikinti, fotografuotis su abiturientais kviečiame Kultūros centro kiemelyje po atestatų įteikimo.
Tikimės, kad aplinkybės, įpareigojančios rūpintis vieni kitų sveikata, nesutrukdys abiturientams, jų tėveliams ir mokytojams bei visiems šventės dalyviams patirti pačių geriausių įspūdžių!

Skip to content