Menu Close

Pilietinės dainos rytmetys Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną

Šiemet jau šešioliktą kartą gimnazija minėjo įsimintiną istorinę datą – Sausio 13-ąją visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“
Gimnazijos kabinetuose nuo 8 valandos pleveno atminties ir pagarbos žvakelės, mokytojai kalbėjosi su savo ugdytiniais apie tai, kodėl ši diena tokia svarbi mums. 2023-ųjų akcija paliko gilų įspūdį mums visiems. Žiauraus karo kontekste daugelį kartų girdėtus žodžius LAISVĖ, TĖVYNĖ, NEPRIKLAUSOMYBĖ dabar jau suprantame kitaip.
Mūsų pirmokų ir antrokų suorganizuota patriotinių dainų šventė vyko gimnazijos kiemelyje, pliaupiant sausio lietui. Mūsų gimnazistai, nepabūgę šalto lietaus, atliko savo dainas. Dėkojame jiems ir šauniems auklėtojams, muzikos mokytojams Arūnui Šerpyčiui ir Laimai Petkuvienei, ruošusiems klasių kolektyvus pasirodymui. Dėkojame istorijos mokytojui Bijūnui Pauliui, priminusiam istorinę šios šventės prasmę, pakvietusį ne tik džiaugtis mūsų Nepriklausomybe, bet ir kovoti už ją, galvoti ne tik apie savo teises, bet ir pareigas TĖVYNEI.
Dėkojame Kultūros centro gitaristų būreliui, vadovaujamam mokytojos Reginos Mockutės, papuošusiam mūsų šventę nuostabia daina.

Zoja Masteikienė

Skip to content