Menu Close

SKAUTŲ  SUSITIKIMAS UKMERGĖJE

Skautų pavasario šventės kiekvienais metais organizuojamos skautų globėjo šv. Jurgio dienai paminėti. Šie renginiai vyksta jau daugiau nei 10 metų.  Tokios šventės – proga visos Lietuvos skautams susiburti vienoje vietoje. Ši šventė kiekvienais metais vyksta vis kitame mieste. Organizatoriams tai ne tik garbė, bet ir didžiulis iššūkis priimti ir užimti tūkstančius jaunų žmonių.

Jau nuo ankstaus  balandžio 23-osios ryto  Ukmergėje jūrų skautų rengiamoje pavasario šventėje ,,Irklus merkt!” šiemet šurmuliavo daugiau nei 1700 skautų iš visos Lietuvos. Šilalės Simono Gaudėšiaus draugovės skautai taip pat  nepraleido šio įspūdingo renginio. Susirinkę Ukmergės  kartodrome,  iš jo pajudėjome didžiule eisena į atidarymo rikiuotę. Vėliau mūsų laukė edukacinė programa  ,,Skautiška stovyklavimo abėcėlė“: plaukimas Šventosios upe, žygis po miesto apylinkes, sportinės estafetės ir įvairių užduočių vykdymas. Čia galėjome parodyti savo meninius gebėjimus: reikėjo sukurti trumpą repo posmelį apie pavasario šventę, pavaizduoti žmogų-vorą. Šių metų programa buvo išskirtinė tuo, kad jos metu prireikė ir išmaniųjų telefonų. Naudodamiesi tam skirta programėle, turėjome fotografuotis įvairiose Ukmergės vietose.

Vakare miesto stadione mūsų laukė koncertas, malonūs pašnekesiai. Smagu, kad galėjome pamatyti ir pažįstamų veidų, nes šventėje taip pat dalyvavo Obelyno ir Laukuvos skautai.

Šventės pabaigoje skambėjo nuoširdūs ir šilti atsisveikinimai. Tikimės, kad kitąmet vėl susitiksime.

 

Laura Dabulskytė,

Simono Gaudėšiaus draugovės skautė

Skip to content