Menu Close

Sukluskite: gimnazijoje įvyko jubiliejinė „Pavasario šokių fiesta“!

Gegužės 3-ąją Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje įvyko jubiliejinis šokių festivalis-konkursas ,,Pavasario šokių fiesta“, šiemet atšventęs 10 metų sukaktį. Tai buvo išties grandiozinis renginys, kuris sudomino ne tik mūsų gimnazijos klases. Pasidalinti savo įspūdingais, meistriškumo reikalaujančiais šokiais atvyko kolektyvai iš Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos. Savo profesionalumu stebino „Salto“ kolektyvai, kurių vadovė choreografė Aušra Danisevičienė, o linksmą nuotaiką skleidė mažieji „Lokystos“ šokėjai, vadovaujami choreografės Laimos Andrejauskienės.
Renginio metu buvo tariami patys gražiausi žodžiai mūsų mylimoms mamoms, žiūrovai buvo skatinami nepamiršti pasveikinti savo mamų per Motinos dieną, nes tai daryti yra ne tik lengva, bet ir labai svarbu. Visiems į renginį susirinkusiems dalyviams bei žiūrovams „Salto“ moterų kolektyvas įrodė, kad mamos yra ne tik darbščios, veiklios ir rūpestingos, bet ir apdovanotos nuostabiu talentu šokti!
Konkurso metu buvo apdovanotos geriausius pasirodymus publikai padovanojusios gimnazistų klasės. Būtent šis atsakingas darbas teko penkioms komisijoms narėms – Giedrei Fasci, Loretai Petkuvienei, Daivai Mikutavičienei, Laimai Andrejauskienei ir komisijos pirmininkei Almai Balčienei. Prizinių vietų nugalėtojams pažadėti prizai buvo išties įspūdingi.
I-ąją vietą konkurse „Pavasario šokių fiesta“ garbingai iškovojo abiturientai – IVb klasė, visus nustebinusi nuotaikinga šokių kompozicija „Paskutinė vakarienė“ . Antrosios vietos prizininkais tapo gimnazijos pirmokai – Ic klasė, pašokę šokį „Dirty money“, kurio pavadinimas, nustebinęs renginio vedėjus ir žiūrovus, buvo įkūnytas šokio siužete. Profesionalumu stebino ir IVd klasė, pateikusi šokį apie abiturientų ateitį „O kas toliau?“. Ši klasė pelnė III vietą.
Padėkos žodžiai renginio pabaigoje buvo tariami visoms dalyvavusioms gimnazijos klasėms bei jų auklėtojams, visiems atvykusiems svečiams, pasidalinusiems savo pasirodymais su mūsų gimnazijos bendruomene, sveikos gyvensenos grupei, renginio metu vaišinusiai šilta arbata bei saldžiais užkandžiais, visiems prie renginio prisidėjusiems žmonėms ir padariusiems renginį įsimintinu! Ypatinga padėka buvo išreikšta jau dešimtį metų „Šokių fiestos“ idėją puoselėjančiai šio renginio sumanytojai ir organizatorei Birutei Knyzelienei. Didžiulės padėkos ir ypatingos pagarbos nusipelno ir Birutės Knyzelienės auklėjamoji klasė Ib, parengusi konkursui net trijų šokių kompoziciją, įtraukusią visus klasės mokinius ir pačią jaunatvišką auklėtoją. Šis klasės palaikymas įrodo, kad susivieniję bendraminčiai gali labai daug nuveikti. Tad dėkojame veikliai šventės organizatorei Birutei Knyzelienei ir linkime, kad toks organizuotumas, susiklausymas ir geranoriškas ryžtas, kurį ji sugebėjo sutelkti, gyvuotų daug metų!
Belieka tikėti, kad kitąmet gimnazistai padarys šią šventę dar iškilmingesnę ir įsimintiną! Iki greito!

Gabija Jakaitė

[Not a valid template]
Skip to content